STY60NM650
Barcode: 058676
RRP
118.47
Discount period
până la
În stoc
Livrare si Plata
Grăbește-te, au mai rămas doar 20 disponibile!
buc
Puneți o întrebare
Vom răspunde în timp util
Adaugă la favorite
Produsele tale preferate
Plata securizata prin:
Bank transfer PayPal MastercardVisa
Livrare oriunde în lume:
Cargus Fan Courirer Sameday
Descriere
Състояние: NEW / НОВ
;MOS-N-FET Vdss=500V Id=60A Rds(on)=0.045R 313W WITH Z-DIODE; Zener-Protected