Rotary Encoder EC16E20-24P24C-SW
Barcode: 040987
RRP
10.18
Discount period
până la
În stoc
Livrare si Plata
Grăbește-te, au mai rămas doar 7 disponibile!
buc
Puneți o întrebare
Vom răspunde în timp util
Adaugă la favorite
Produsele tale preferate
Plata securizata prin:
Bank transfer PayPal MastercardVisa
Livrare oriunde în lume:
Cargus Fan Courirer Sameday
Descriere
NEW / НОВ
;Енкодер: инкрементален; THT; 24имп./об; поз: 24; два сигнала А и В\nРаботно напрежение: 5V DC\nРаботен ток макс.: 5mA\nПовърхност на оста: нарез D\nДължина на оста: 13mm\nДиаметър на оста: 6mm\nДълбочина на набраздяването: 1,5mm\nДължина на резбата: 7mm\nДължина на оста L: 20mm\nРазмери на корпуса: 16x17,2x6,5mm\nПространствена ориентация: вертикален\nСвойства на енкодерите: с бутон