Potentiometer 1x500ohm Lin 6PMI-500R
Barcode: 053128
RRP
22.03
Discount period
până la
În stoc
Livrare si Plata
Grăbește-te, au mai rămas doar 2 disponibile!
buc
Puneți o întrebare
Vom răspunde în timp util
Adaugă la favorite
Produsele tale preferate
Plata securizata prin:
Bank transfer PayPal MastercardVisa
Livrare oriunde în lume:
Cargus Fan Courirer Sameday
Descriere
6PMI-500R Потенциометър: линеен; еднооборотен; 500Ω; 200mW; THT; 6mm; mono PC16SH10IP06501A2020TA\nknob (80) · SR PASSIVES GMN-2GY · GMN-2GY. Knob; miniature; ABS; Øshaft: 6mm; Ø16x16mm\n\n