Potentiometer 1x100Kohm 4MMO-100K
Barcode: 053133
RRP
17.84
Discount period
până la
În stoc
Livrare si Plata
Grăbește-te, au mai rămas doar 8 disponibile!
buc
Puneți o întrebare
Vom răspunde în timp util
Adaugă la favorite
Produsele tale preferate
Plata securizata prin:
Bank transfer PayPal MastercardVisa
Livrare oriunde în lume:
Cargus Fan Courirer Sameday
Descriere
Потенциометър: аксиален; еднооборотен; 100kΩ; 200mW; THT; 4mm; логаритмичен, mono\npotentiometer single (mono), logarithmic adjustment, in metal case, axle diameter 4mm AS\ndiameter: 4 mm Pivot\nlength: 40 mm\nAdjustment, mechanical: 300°\nAdjustment, electrical: 280°\nMaximum dissipation at 40°C: 100 mW (LOG)\nMaximum voltage: 200 V (LOG )\n\n