FBM85N80P TO-220
Barcode: 15591
Indisponibil
Livrare si Plata
E-mail
Puneți o întrebare
Vom răspunde în timp util
Adaugă la favorite
Produsele tale preferate
Plata securizata prin:
Bank transfer PayPal MastercardVisa
Livrare oriunde în lume:
Cargus Fan Courirer Sameday
Descriere
Състояние: NEW / НОВ
;MOS-N-FET Vdss=80V Idss=90A Rds(on)=7 mOhm R 210W