FAN 60x60x15mm G6015S12B2 12V 3pin
Barcode: 046071
Indisponibil
Livrare si Plata
E-mail
Puneți o întrebare
Vom răspunde în timp util
Adaugă la favorite
Produsele tale preferate
Plata securizata prin:
Bank transfer PayPal MastercardVisa
Livrare oriunde în lume:
Cargus Fan Courirer Sameday
Descriere
Състояние: NEW
;Nonoise G6015S12B2 BA 60mm 6cm quiet silent For Samsung HLT5087 HLT5687 HLT6187 HLT5687SAX/XAA HLT6187SX/XAA axial cooling fan\nThis Samsung BN31-00014E Fan, G6015S12B2-Da-Oc, Am fits these models: Samsung LA40A650A1FXXY 0001,Samsung LN40A630M1FXZA SQ01,Samsung LN40A630M1FXZC ...