BUK446-800 TO-220F
Barcode: 058393
RRP
8.50
Discount period
până la
În stoc
Livrare si Plata
Grăbește-te, au mai rămas doar 14 disponibile!
buc
Puneți o întrebare
Vom răspunde în timp util
Adaugă la favorite
Produsele tale preferate
Plata securizata prin:
Bank transfer PayPal MastercardVisa
Livrare oriunde în lume:
Cargus Fan Courirer Sameday
Descriere
Състояние: NEW / НОВ
;MOS-N-FET Vdss=800V Id=2A Rds(on)=20Kohm 30W