BTA41-800 TO-3P
Barcode: 038847
RRP
13.77
Discount period
până la
În stoc
Livrare si Plata
Grăbește-te, au mai rămas doar 7 disponibile!
buc
Puneți o întrebare
Vom răspunde în timp util
Adaugă la favorite
Produsele tale preferate
Plata securizata prin:
Bank transfer PayPal MastercardVisa
Livrare oriunde în lume:
Cargus Fan Courirer Sameday
Descriere
Състояние: NEW / НОВ
;TRIAC 800V 41A IGT>50mA;\n IGT Triggering gate current 50 50 50 mA